07.03.2019р.

Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем

У переддень свята в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулись урочисті збори, присвячені прекрасному весняному святу – Міжнародному жіночому дню.

Із словами привітань до присутніх звернувся директор регіональної філії Сергій Нікулін: «Нам дуже приємно, що колектив жінок-залізничниць завжди виглядає достойно і з властивою тільки їм зосередженістю віддано працюють на магістралі. Бажаю, щоб у Ваших серцях завжди панували весняне тепло та гармонія, і нехай разом з Вами розквітає увесь світ!»

  Під час урочистостей було нагороджено відзнаками АТ «Укрзалізниця» 12 працівниць та ще 95 отримали нагороди від директора регіональної філії.

Зазначимо, що на сьогоднішній день майже третина колективу філії – це представниці прекрасної статі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 0 Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 1 Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 2 Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 3 Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 4 Працівниць Одеської магістралі привітали з Міжнародним жіночим днем - 5