06.02.2019р.

Головний ревізор Одеської магістралі отримав подяку від Одеського міського голови

Головний ревізор Одеської магістралі отримав подяку від Одеського міського голови

Головного ревізора Одеської магістралі відзначено подякою від Одеського міського голови. Сьогодні на щотижневій апаратній нараді керівників структурних підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» директор філії Сергій Нікулін передав почесну відзнаку «Подяка» Одеського міського голови головному ревізору з безпеки руху поїздів і автотранспорту (регіонального) апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії «Одеська залізниця» Департаменту безпеки руху поїздів АТ «Укрзалізниця» Рудольфу Мелкумяну.

Відповідно до розпорядження № 18 Одеського міського голови від 21 січня 2019 року за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення Дня Соборності України відзначено нагородою Рудольфа Мелкумяна, який присвятив роботі на залізничному транспорті майже 40 років.

Робота головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту є дуже складною і відповідальною. Одним із його завдань є аналіз стану безпеки руху філії для запобігання причин порушень безпеки руху і дорожньо-транспортних пригод та нагляд за технічним станом рухомого складу, станом технологічної та виробничої дисципліни, охорони праці та техніки безпеки, постійної готовності відновних поїздів та аварійно-польової команди до відновних робіт.

 Рудольфа Григоровича шанують у колективі філії та за її межами за енциклопедичні знання, унікальний досвід, ініціативність, працелюбність, відповідальність, що поєднані з принциповістю та високою вимогливістю до себе і працівників залізниці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»