01.02.2019р.

На Одеській магістралі підвели підсумки роботи загонів та підрозділів воєнізованої охорони

На Одеській магістралі підвели підсумки роботи загонів та підрозділів воєнізованої охорони

Понад півсотні представників керівного складу воєнізованої охорони філії зібралися цього тижня в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» для підведення підсумків роботи служби за 2018 рік.

На нараді розглядалися такі проблемні питання як пошкодження та розкрадання зловмисниками майна магістралі, організація профілактичної роботи, супроводження вагонів, укомплектування особового складу та інші.

Начальник служби воєнізованої охорони Микола Павлишен охарактеризував у цілому роботу службу як продуктивну, однак зробив акцент на важливості забезпечення всіма підрозділами 100% супроводження номенклатурних вантажів стрільцями воєнізованої охорони і створення для цього резерву працівників.

Одним з важливих досягнень служби стало утворення нової стрілецької команди з оперативно-профілактичної роботи, яка за кілька місяців роботи попередила 15 випадків крадіжок вантажів та матеріальних цінностей залізниці.Також внаслідок роботи спецпідрозділу за 2 місяці було знижено норми витрат дизельного палива по Миколаївському вузлу на 15%, також знижені норми на дільницях Миколаїв - Апостолово на 11%, Миколаїв – Долинська на 5%.

Загалом підсумки роботи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» є позитивними. Згідно з аналізом, озвученим заступником служби воєнізованої охорони Олександром Невкритим, цього року стрільцями було супроводжено 398 тис. 517 вагонів, проведено 3 тис. 722 рейди у ході яких перевірено 131 пункт прийому металобрухту. Крім того, за ходіння по коліях у невстановлених місцях затримано 678 осіб та ще 394 особи  оштрафовано на загальну суму 13 тис. 700 грн.

Озвучив підсумки роботи і заступник начальника служби – головний інспектор з пожежного нагляду філії Олександр Кварталов, який зазначив, що 10% від складу всіх працівників воєнізованої охорони становить особовий склад пожежних поїздів, який забезпечує контроль за пожежною безпекою та гасіння пожеж у випадку їх виникнення. За його словами надзвичайно важливим є частіше ніж двічі на рік перевіряти на предмет пожежної безпеки будівлі вокзалів із масовим перебуванням пасажирів та постів електричної централізації (у разі виникнення пожежі можливо знеструмлення приладів на всій дільниці), об’єктів з підвищеною небезпекою та рухомого складу філії. Також для підтримки боєготовності пожежних формувань протягом 2018 року були закуплені технічні засоби і обладнання для пожежних поїздів, зокрема дизельна електростанція і 8 дизельних переносних мотопомп (імпортного виробництва), майже 3 км пожежних рукавів різного діаметру, 4 тонни піноутворювача, 9 протигазів та інше. Крім того,  працівниками пожежного нагляду філії протягом року було проведено спільні навчання з підрозділами ДСНС України у Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

У нараді також взяв участь заступник начальника Головного управління ДСНС в Одеській області Олександр Крицький, який на знак плідної співпраці та напередодні Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони нагородив почесною відзнакою – орденом «Честь і слава» заступника начальника Одеського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду Віталія Кавтю. Та нагадав про важливість злагодженої співпраці залізничників та рятувальників у випадку надзвичайних ситуацій, а також своєчасності повідомлення про ці ситуації для підкріплення силами служби ДСНС.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»