Одеські залізничники капітально відремонтували 5 переїздів за 2018 рік
За 2018 рік працівники виробничих підрозділів служби колії регіональної філії «Одеська залізниця» капітально відремонтували п’ять переїздів: два в межах станцій Одеса-Головна та Бандурка, ще три розташовані на перегонах Миколаїв – Миколаїв-Вантажний, Кремидівка – Куліндорове, Седнівка – Червоне Озеро.
Крім того ще на 13 переїздах уклали настили зі збірного залізобетону. Укладання переїзного настилу зі збірного залізобетону виконали на 13 переїздах : на чотирьох переїздах дільниці Цвіткове – Володимирівка, двох переїздах дільниці Городище – Хлистунівка, ще двох на перегоні Арциз – Березине та дільниць: Роздільна – Єреміївка, Веселинове – Миколаєве, Розсішки – Умань, Йосипівка – Болеславчик, а також на станції Берегова.
Зазначені заходи спрямовані на покращення технічних засобів та обладнання переїздів і попередження ДТП. Всі роботи було проведено згідно з "Галузевою програмою по забезпеченню безпеки руху на залізничних переїздах у 2018 році".
Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»