24.01.2019р.

Минулої доби понад 1,5 тисячі залізничників очищали колії Одеської магістралі

Минулої доби понад 1,5 тисячі залізничників очищали колії Одеської магістралі

За останню добу до ліквідації наслідків зимової негоди у регіональній філії «Одеська залізниця» було залучено 1 тис. 528 залізничників. Найбільшу кількість людей залучили до снігоборотьби на Одеській та Знам’янській дирекціях залізничних перевезень (по станціях Знам’янка, Помічна, Долинська, Тимкове, Слобідка, Подільськ та Вапнярка). Снігоприбиральна техніка була направлена у північні регіони, зокрема з Одеси-Сортувальної до Подільська, з Подільська до Знам’янки. Колійними машинами СДПМ було очищено перегони: Гайворон – Рудниця, Гайворон – Дукля, Гайворон – Хащувате, Вапнярка – Христинівка, Чорноліська – Канатове, Бобринець – Долинська, Долинська – Кропивницька, Черкаси – Гребінка та інші загальною протяжністю понад 600 км. Загалом за допомогою снігоприбиральних машин було прибрано 6 тис. 260 м3снігу.

Сьогодні зранку задля забезпечення безперебійного руху поїздів на очищення від снігу вийшло майже 750 залізничників з трьох дирекцій залізничних перевезень.

Зазначимо, що, за попередніми прогнозами синоптиків, останньої доби майже у всіх областях України трималася вітряна та сніжна погода, очікувалися хуртовини. Негода з сильними опадами панувала тільки в центральних областях та в Одеській області.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»