21.01.2019р.

Витрати Одеської магістралі на оздоровлення своїх робітників, членів їх родин та пенсіонерів у 2018 році склали понад 28 млн грн

Витрати Одеської магістралі на оздоровлення  своїх робітників, членів їх родин та пенсіонерів у 2018 році склали понад 28 млн грн

За минулий рік профілактично-оздоровчі процедури у санаторії-профілакторії Дорпрофсожу пройшли 1 тис. 948 залізничників та 950 пенсіонерів регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», що загалом становило 2 тис. 898 осіб.

Крім того, за минулий рік було організовано активний відпочинок та оздоровлення для 1 тис. 486 дітей із родин залізничників. Таким чином, 467 дітей відвідали дитячий оздоровчий табір «Гайдарівець», 684 дитини – табір ім.Л.Шевцової, та ще 335 дітей оздоровилися у таборі «Юний залізничник».

В оздоровчих закладах Укрзалізниці, зокрема, у санаторії «Медичний центр реабілітації залізничників» м. Хмільник, медико-реабілітаційному центрі лікарні с. Клубівка, структурному підрозділі «Санаторій ім. М.Гоголя»  та санаторії «Світязянка» оздоровились 452 пенсіонери.

Загалом, на оздоровлення залізничників, членів їх сімей та пенсіонерів регіональною філією «Одеська залізниця» за 2018 рік виділено понад 28 млн. грн., із них майже 52% – це кошти спрямовані на лікувально-оздоровчі процедури для працюючих залізничників та їх дітей, решта, 48% – на оздоровлення пенсіонерів.

Варто зазначити, що від 65% до 100% вартості путівок сплачує Одеська магістраль. Так, наприклад, дитячий відпочинок у оздоровчих таборах для батьків-залізничників становив лише 20% від вартості путівки, адже 80% сплатила філія. Витрати за оздоровлення своїх працівників у санаторіях у розмірі 65-85% (в залежності від пори року) також несе філія. Крім того, путівки для пенсіонерів магістралі безкоштовні – філія повністю компенсує їхню вартість.

Залізниця є одним із небагатьох підприємств України, котра піклується про своїх робітників та членів їх родин, надаючи значний соціальний пакет. Ознайомитись з яким кожен працівник магістралі може у відділі кадрів свого підрозділу.  

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»