16.01.2019р.

На Одеській залізниці визначені переможці конкурсу "Краще новорічне оформлення"!

На Одеській залізниці визначені переможці конкурсу "Краще новорічне оформлення"!

14 січня завершився конкурс «Краще новорічне оформлення», який тривав з 25 грудня 2018 року серед трудових колективів регіональної філії «Одеська залізниця».

Участь у ньому взяли 12 структурних підрозділів філії: Знам'янська дистанція колії, станція Мішкове (Херсонська дирекція залізничних перевезень), локомотивне депо Одеса-Сортувальна, станція Помічна (Знам'янська дирекція залізничних перевезень), служба матеріально-технічного забезпечення, Помічнянська дистанція колії, Вознесенська колійно-машинна станція, Олександрійська дистанція колії, станція Подільськ (Одеська дирекція залізничних перевезень), Знам’янська колійно-машинна станція, експлуатаційне вагонне депо Одеса-Застава-1 та cлужба електропостачання.

За умовами конкурсу світлини прикрашених будівель увійшли в альбом на офіційній сторінці Facebook регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця", в якому кожен бажаючий міг віддати голос за своїх фаворитів за допомогою «вподобань» («Like» та його різновидів).

Майже три тижні тривала запекла боротьба за голоси, поширення фотографій конкурсантів у групах та на різноманітних сторінках у соцмережах. В результаті із невеликим відривом призові місця розподілились наступним чином:

1 місце –  колектив Олександрійської дистанції колій (4295 голосів);

2 місце – колектив служби електропостачання (4260);

3 місце – колектив Вознесенської КМС (4116).

Відтак, переможці отримають: подорож до однієї з європейських країн за перше місце, цінний дарунок за друге та грошову винагороду за третє місце. Більш детальна інформація про дату та порядок виїзду переможців, отримання призів буде повідомлена додатково за контактами, зазначеними у листах-конкурсантів.

Дякуємо всім учасникам, які активно долучилися до конкурсу, вболівали, голосували! Щиро вітаємо переможців!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»