04.01.2019р.

Тепловози General Electric здійснюють перші поїздки на Одеській магістралі

Тепловози General Electric здійснюють перші поїздки на Одеській магістралі

Вчора перший тепловоз серії ТЕ33АС №2002 виробництва General Electric (США) виконав самостійну поїздку у складі вантажного поїзду на дільниці Миколаїв – Долинська і зворотно. Даний тепловоз буде експлуатуватися у локомотивному депо Миколаїв.

Нагадаємо, що у депо заздалегідь відремонтували фасад цеху експлуатації, будівлю пункту технічного огляду локомотивів, фасад будівлі трансформаторної підстанції та виконано низку робіт з благоустрою території. Крім цього було проведено роботи по вирізці замазученого баласту, частковій заміні шпал та виправці чотирьох колій, замінено застарілий трубопровід, відремонтовано повітряні електричні мережі та системи зовнішнього освітлення депо.

Зазначимо, що перший тепловоз серії ТЕ33АС №2013 прибув 31 грудня 2018 року з Придніпровської магістралі на регіональну філію «Одеська залізниця» по стику Нововесела і далі через станції Сірогози і Каховка прослідував з вантажним поїздом до станції Миколаїв. У цей же день тепловоз відправився по цьому ж маршруту у зворотному напрямку також з вантажним поїздом.

Наступні два дні за аналогічним маршрутом ще два тепловози здійснили поїздки у складі вантажних поїздів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»