29.12.2018р.

На Одеській магістралі підбили підсумки року

На Одеській магістралі підбили підсумки року

Сьогодні у ході селекторної наради директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін нагадав колективу про важливі події та досягнення, підбивши цьогорічні підсумки роботи магістралі, та окреслив плани на 2019 рік.

«Це був рік напруженої роботи і хоча він був непростим, проте ми маємо всі підстави вважати його успішним. Ми повністю задовольнили потреби країни у перевезеннях вантажів і пасажирів. За цей період регіональної філією було навантажено понад 30 млн. тонн вантажів по 22 запланованим номенклатурам. Вивантажено 1,5 млн. вагонів, що становить 85 млн. тонн. Вивантаження збільшено по основним припортовим станціям: Берегова, Чорноморськ-Порт, Жовтнева та Хімічна», - зазначив директор регіональної філії Сергій Нікулін.

Під час наради також було відзначено роботу працівників магістралі з місцевими органами влади щодо питань компенсації перевезень. Очільник філії зазначив, що не менш відповідальна робота чекає у наступному році. Крім цього низки позитивних зрушень у своїй діяльності досягли 8 господарств філії, зокрема: комерційної роботи і маркетингу, колії, електропостачання, сигналізації та зв’язку, приміських пасажирських перевезень, вагонного господарства тощо.

Окрему увагу в 2018 році залізничники приділяли питанню збереження кадрового потенціалу, адже розвиток професійних якостей працівників – це ключ до постійного покращення діяльності підприємств.  Тому основне завдання колективу – ефективне планування програми розвитку персоналу, виходячи з кваліфікаційних вимог до кожної спеціальності та врахування економічної ситуації, яка напряму впливає на трудову міграцію населення.  Активна робота з Державною службою зайнятості продовжиться й надалі.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності є соціальний захист залізничників і членів їх сімей, працівників і ветеранів, які відповідно до колективного договору та діючого порядку отримують виплати. Крім того, у грудні було запущено «Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам і сім’ям загиблих працівників регіональної філії», завдяки якому учасники, які тяжко хворіють або перебувають у скрутній життєвій ситуації, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Згідно з Програмами технічного розвитку і підвищення ефективності роботи Одеської магістралі на виконання Програми впровадження технічних засобів, які забезпечують безпеку руху поїздів, було направлено 21,5 млн. грн.; 30,4 млн. грн – на виконання Плану приведення господарства філії до відповідності вимог правил технічної експлуатації, на реалізацію природоохоронних заходів спрямовано понад 88 млн. грн.

Готуючись до роботи в осінньо-зимовий період, було відремонтовано 12 тис.м2 покрівлі, 113 котелень, 216 будівель і споруд, 25 одиниць снігоприбиральної і снігоочисної техніки. Також було підготовлено 720 стрілочних переводів. Як зазначив очільник філії, практика особистого об’їзду продовжиться і в наступному році, тому він сподівається навесні побачити позитивну динаміку усунення зауважень, виявлених цьогоріч.

Завдяки впровадженню енерго- та ресурсозберігаючих заходів за 2018 рік вартість заощаджених ресурсів становила близько 70 млн. грн.

Сфера реформування галузі також має позитивні результати. На виконання рішень Правління АТ «Укрзалізниця» створені: Дирекція по організації взаємодії портів та припортових станцій,  Дирекція по електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка та підрозділ швидкого реагування у складі Одеського загону воєнізованої охорони.

У планах філії на 2019 рік заплановано продовження всіх починань і програм, які передбачають удосконалення технологій перевізного процесу, забезпечення надійності роботи всіх технічних засобів, покращення умов праці залізничників і у цілому підвищення привабливості залізничного транспорту.  Перед філією поставлено низку важливих виробничих завдань з: електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв, підвищення переробної спроможності припортових станцій (Одеса-Порт, Чорноморська, Берегова та інших), підвищення пропускної спроможності у напрямку портів (у тому числі МТП «Южний») та продовження виконання робіт з підвищення безпеки руху поїздів і виконання маневрової роботи, а також забезпечення вимог з охорони праці.

На завершення звернення директор філії Сергій Нікулін привітав колектив із Новим роком, подякував за самовіддану працю та побажав залізничникам міцного здоров’я, родинного щастя, стабільності, благополуччя та миру.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»