19.12.2018р.

Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат

Представники регіональної філії «Одеська залізниця» відвідали школу-інтернат для глухих дітей напередодні свята Миколая. Залізничники принесли із собою теплі привітання від керівництва філії, солодкі дарунки, настільні ігри, різні подарунки для творчості, спортивних занять та разом із вихованцями приготували частування. Діти дуже тепло і привітно зустріли гостей.

«До нас сьогодні завітали незвичайні гості, казкові люди – залізничники. Нам дуже приємно, що вони знайшли час прийти до нас в переддень свята святого Миколая. Цілий місяць вони чекали, хвилювалися і планували цю зустріч. Хтось із вас вже мандрував поїздом, а хтось тільки мріє. До речі, ви знаєте, як Дід Мороз дістається до дітей? На поїзді, а вже потім пересідає на санки», - зазначив Віктор Малій, колишній директор інтернату, який присвятив закладу понад 30 років свого життя і надалі продовжує допомагати своїм вихованцям та колегам.

Заступник начальника служби кадрової та соціальної політики філії Лариса Маслова привітала дітей: «Тут панує святкова атмосфера. Ми всі очікуємо на диво. За ініціативою керівництва регіональної філії «Одеська залізниця», ми та наша ветеранська організація сьогодні даруємо вам свято позитивних емоцій, дарунків та смаколиків. Щиро бажаємо, щоб ваше життя було щасливим і солодким!»

Поділився спогадами та привітав дітлахів зі святами голова Ради ветеранів філії Григорій Ісенко: «Дитинство – найприємніший час, який запам’ятовується на усе життя, адже саме у цей час до вас приходять казкові герої, сняться найсолодші сни, збуваються мрії».

Після того, як залізничники роздали діткам дарунки, вони відправилися на майстер-класи: дівчатка на приготування піцци, а хлопчики на гру у шашки.

На завершення зустрічі дітки подарували гостям від магістралі тематичні малюнки, які намалювали спеціально до приїзду залізничників. На картинках зображено поїзди, паровози та відомі місця Одеси.

 

*Довідка

Школа-інтернат для глухих дітей №91 знаходиться за адресою м.Одеса, вул. Репіна, 1. Наразі там навчається і проживає 98 дітей віком від 6 до 19 років. Тут навчаються троє дітей-сиріт, які знаходяться під опікою колишніх випускників школи.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 0 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 1 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 2 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 3 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 4 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 5 Напередодні свята Миколая одеські залізничники відвідали школу-інтернат - 6