11.12.2018р.

За 11 місяців 2018 року на переїздах Одеської магістралі з вини водіїв сталося 13 ДТП

За 11 місяців 2018 року на переїздах Одеської магістралі з вини водіїв сталося 13 ДТП

За 11 місяців поточного року на переїздах, розташованих у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», зафіксовано 13 випадків дорожньо-транспортних пригод. Найбільша кількість ДТП сталася у Миколаївській області – 5 випадків, 4 випадки у Кіровоградській області. По одному випадку у Вінницькій та Черкаській областях та ще два – в Одеській області. Внаслідок ДТП травмувалися 9 людей, однин з них – смертельно.

Найскладнішою дорожньо-транспортною пригодою за цей період була подія, яка сталася вранці 28 травня на залізничному переїзді перегону Абамеликове – Кодима. Тоді на регульований переїзд, при справно діючій світловій та звуковій сигналізації із заборонним показанням, виїхав мікроавтобус. Мікроавтобус був збитий поїздом, який рухався зі швидкістю 115 км/год. Внаслідок чого загинула 23-річна дівчина. Травм дістали п’ятеро людей, у тому числі дві дитини: трьох та десяти років. Після ДТП автомобіль відновленню не підлягає.

Причинами всіх зазначених ДТП є грубі порушення Правил дорожнього руху, поспішність і необачність водіїв автотранспортних засобів. Залізничні переїзди – це місця підвищеної небезпеки. Дорожньо-транcпортні події на залізничних переїздах можуть призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях залізниці.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважним та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям! Помилки водіїв на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу, тому особиста відповідальність та суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»