23.11.2018р.

Оперативні дії стрілецького спецпідрозділу філії запобігли крупному розкраданню дизельного палива

Оперативні дії стрілецького спецпідрозділу філії запобігли крупному розкраданню дизельного палива

Новостворений стрілецький спецпідрозділ Одеської магістралі «Стрілецька команда з оперативно-профілактичної роботи» показав перші результати роботи та запобіг розкраданню дизельного палива на Миколаївщині.

 На початку тижня на станції Миколаїв-Пасажирський працівниками спецпідрозділу було виявлено двох осіб, які зливали дизельне паливо з цистерни в 25-літрові каністри, та автомобіль з 33-ма каністрами, наповненими дизпаливом. На місце події було прибула слідчо-оперативну групу. Інформацію про осіб зловмисників встановлено та передано поліції для подальшого слідства.

Крім цього,  під час обходу території станції «Жовтнева» працівники служби воєнізованої охорони виявили біля тепловозу мікроавтобус та двох чоловіків, які намагались вкрасти з баків тепловозу близько 180 літрів дизельного палива у підготовлені 30-літрові каністри. Затриманих разом з речовими доказами було передано поліцейським, котрих викликали на місце події.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України «Крадіжка». Введеться слідство.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня на регіональній філії Одеська залізниця було створено спецпідрозділ «Стрілецька команда з оперативно-профілактичної роботи» саме задля профілактики, оперативного попередження, пошуку та недопущення розкрадань вантажів та матеріальних цінностей залізниці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»