21.11.2018р.

На Одеській магістралі підбили підсумки виконання колдоговору на 2018 рік

На Одеській магістралі підбили підсумки виконання колдоговору на 2018 рік

Одеські залізничники і представники профспілок обговорили виконання колективного договору Одеської залізниці під час чергової конференції трудового колективу регіональної філії. Під час зустрічі присутні заслухали звіти адміністрації регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ та Дорожнього комітету профспілок про хід виконання зобов’язань колдоговору на 2018 рік.

Так, за 9 місяців поточного року витрати на виконання обов’язків дорожнього колективного договору становили близько 1,2 млрд. гривень (без урахування виплат заробітної плати і премій за основні результати господарської діяльності). Виконана низка заходів організаційного і технічного характеру щодо покращення санітарно-побутових умов, приведенню робочих місць до вимог охорони праці.

Заступник директора філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний зазначив, що з початку року в оздоровчих закладах залізниці оздоровлено 4 тис. 22  чол., в тому числі 1 тис. 486 дітей та 1 тис. 836 залізничників. Крім того, безкоштовно оздоровлено 700 пенсіонерів-ветеранів галузі у санаторії-профілакторії Дорпрофсожу та 432 пенсіонера в оздоровчих закладах ПАТ УЗ. Що стосується медичного страхування, то сума страхових платежів непрацюючим пенсіонерам становила 12 млн. гривень. Крім того, кожному застрахованому працівнику магістралі відшкодовується 50% щомісячного внеску і сума відшкодування за звітний період становила 12,3 млн. гривень.

Під час виступів делегати озвучили низку проблемних питань, зокрема забезпечення працівників виробничих підрозділів якісним інвентарем, миючими засобами, спецодягом і спецвзуттям, поповнення медикаментами аптечок, облаштування кімнат прийому їжі необхідною побутовою технікою, заміни застарілого обладнання та дефіциту спеціалістів.

За словами голови Дорпрофсожу Анатолія Прокопенка керівникам на місцях необхідно постійно проводити роз’яснювальну роботу серед колективів щодо неприпустимості маніпулювання залізничниками та їхньої участі у різного роду заходах, які можуть виявитися інструментом чиїхось політичних ігор.

В свою чергу перший заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» Роман Мякішев зазначив, що адміністрація взаємодіє з профспілковими органами у питаннях дотримання трудового законодавства, покращення умов праці, попередження виробничого травматизму та у цілому дотримання всіх зобов’язань колективного договору. На постійному контролі перебуває вирішення ключових проблемних питань. «Для керівництва філії здоров’я, побут та добробут наших працівників залишається в пріоритеті», - запевнив він.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»