19.11.2018р.

Кадровики-залізничники зі Знам’янщини взяли участь в обговоренні пілотного проекту дуальної вищої освіти

Кадровики-залізничники зі Знам’янщини взяли участь в обговоренні пілотного проекту дуальної вищої освіти

Нещодавно у місті Кропивницький відбулося засідання круглого столу присвяченого реалізації програми «Пілотний проект дуальної вищої освіти в Україні». Захід по розширенню співробітництва з громадянським суспільством країн Східного партнерства було проведено за участю іноземних спеціалістів у рамках відповідної програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

У заході взяли участь спікер міської ради м. Ерфурт Райнхард Дуддек, професор Вищої дуальної школи Гера-Айзнах Іван Гаврилюк та керівник кадрового департаменту підприємства комунальних послуг м. Ерфурт Удо Бауер.

У ході проведення круглого столу обговорювалися питання впровадження дуальної освіти у практику вищих навчальних закладів з метою забезпечення ефективної взаємодії сфери освіти і науки з промисловістю та покращення відповідності професійної підготовки фахівців вимогам ринку праці.

Від регіональної філії «Одеська залізниця» у засіданні круглого столу взяли участь працівники кадрових підрозділів Знам’янського залізничного вузла: Олександр Пашко (дирекція залізничних перевезень), Олена Легенька (дистанція електропостачання, Вікторія Дудіна (колійна машинна станція) та Анна Маніна (локомотивне депо).

За словами залізничників зустріч була надзвичайно цікава та корисна, адже досвід країни, яка вже розробила та успішно впровадила концепцію підготовки фахівців за програмою дуальної освіти безцінний.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»