30.10.2018р.

В Одесі стартувало навчання машиністів з експлуатації та обслуговування тепловозів серії ТЕ33АС

29 жовтня в Одеському центрі професійного розвитку персоналу розпочались курси цільового призначення з вивчення особливостей конструкції та експлуатації тепловозів серії ТЕ33АС американського виробника «GeneralElectric».

Навчання проводиться за ініціативою Євгена  Козака, директора з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» та керівництва Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця» за підтримки Григорія Бойко, директора з інженерно-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця».

Колектив викладачів Одеського центру професійного розвитку персоналу на чолі з начальником Центру Олександром Квітко підготував методологічні та презентаційні матеріали, наочні посібники, плакати для проведення занять.

Із початком занять та побажаннями плідної роботи перших случахів привітала заступник директора департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця» Олена Азєєва. До слів привітань та з побажаннями максимального охоплення знань приєдналися керівники виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» Костянтин Стрембіцький, Сергій Зуб та Олександр Квітко.

Під час першої лекції машиніст-інструктор та викладач Одеського центру професійного розвитку персоналом Володимир Лапко ознайомив двадцятьох машиністів з Одеської та Придніпровської залізниць із термінами і позначеннями, що застосовуються в схемах та для позначення обладнання на тепловозі, а також із правилами роботи з моніторами пульта машиніста, зонами управління бортовим комп’ютером. Загалом теоретична частина курсу проводитиметься протягом 6 днів, по завершенню яких машиністи пройдуть тестування та отримають відповідні посвідчення. А вже в грудні, після прибуття в локомотивні  депо регіональних філій нових локомотивів, розпочнуться практичні заняття згідно діючих нормативних документів.

Нагадаємо, що нещодавно 10 працівників з Одеської та Придніпровської філій повернулися з Казахстану, де пройшли курс лекцій щодо експлуатації тепловозів ТЕ33АС та отримали відповідні сертифікати. Саме на базі отриманих ними знань та досвіду було розроблено програму курсу навчання для машиністів.

В Одесі стартувало навчання машиністів з експлуатації та обслуговування тепловозів серії ТЕ33АС - 0 В Одесі стартувало навчання машиністів з експлуатації та обслуговування тепловозів серії ТЕ33АС - 1