22.10.2018р.

В Одесі обговорили результати роботи департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців 2018 року

В Одесі обговорили результати роботи департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців 2018 року

В управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» 19 жовтня керівники департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» та регіональних філій провели робочу зустріч стосовно результатів роботи за 3 квартали поточного року. 

Захід відбувся під головуванням директора з безпеки ПАТ «Укрзалізниця» та за участі в.о.директора Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця», заступників директора Департаменту безпеки, головного радника голови правління з питань безпеки відділу радників та взаємодії з органами державної влади, головного радника голови правління питань взаємодії з правоохоронними органами, а також заступників директорів регіональних філій з питань безпеки Одеської, Львівськой, Придніпровської, Південно-Західної, Донецької, Південної залізниць.

Розпочалась зустріч із вітального слова директора з безпеки, який акцентував увагу на важливості проведення даного заходу, оголосив регламент і представив нових заступників директорів регіональних філії з питань безпеки Львівської та Південної залізниць.

Загалом під час зустрічі проаналізували результати роботи  за поточний рік, обговорили показники роботи за філіями та напрями подальшої роботи з питань безпеки в межах Укрзалізниці. Особливу увагу було приділено питанням перевірок, притягнень до дисциплінарної відповідальності порушників, участі в тендерних процедурах та договірній роботі, вжиттю заходів з економічної та інформаційної безпеки, профілактичній роботі та важливості постійної роботи з правоохоронними органами, адже взаємодія з ними впливає на ефективність роботи.

Окрім цього, що під час робочої зустрічі було відзначено позитивну роботу двох філій – Одеської та Південно-Західної залізниць. Так, завдяки запланованій спільній роботі служби безпеки Одеської магістралі разом із департаментом економічної безпеки ПАТ «Укрзалізниця» було організовано роботу відділів регіональної філії «Одеська залізниця» саме на попередження розкрадань грошей та перевірку раніше підписаних договорів. У результаті цього майже 200 мільйонів гривень коштів ПАТ «Укрзалізниця» було збережено. Саме показові результати роботи Одеської магістралі зумовили проведення робочої зустрічі на її території.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»