19.10.2018р.

Робітники Одеської магістралі долучилися до корпоративної акції «День донора»

Робітники Одеської магістралі долучилися до корпоративної акції «День донора»

Одеські залізничники взяли участь у корпоративному заході – «Дні донора», який проводився з 16 по 19 жовтня на станції переливання крові Одеської клінічної лікарні, виробничому підрозділі «Одеське відділення» філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» та в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця».

Загалом 37 працівників магістралі  взяли участь в «Дні донора», з яких вісімнадцятеро здали кров під час заходу, який проводила виїзна бригада станції переливання крові безпосередньо в управлінні регіональної філії, та шістнадцятеро - під час забору крові в виробничому підрозділі ГІОЦ. Окрім цього, до участі в акції долучилися і майбутні залізничники – десятеро студентів Одеського коледжу транспортних технологій. Серед тих, хто взяв участь в корпоративному волонтерському заході, були почесні донори України, проте більшість учасників вперше виступили в якості донорів.  За словами залізничників, до участі їх спонукала можливість допомогти не лише своєму здоров’ю, а й тим, кому потрібна кров.

Варто зазначити, що учасники «Дня донора» отримали змогу забезпечити потреби в донорській крові хірургічних відділень структурних підрозділів філії «Центр охорони здоров’я» та безкоштовно пройти лабораторні обстеження: дізнатися групу крові, зробити загальний аналіз крові, біохімію, RW та ВІЛ , а також отримати їхні результати. Окрім цього, кожного учасника акції забезпечили безкоштовним сніданком, готівковим розрахунком та вихідним днем зі збереженням заробітної плати.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»