16.10.2018р.

В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО

У неділю, 14 жовтня, директор регіональної філії «Одеська залізниця» разом з керівництвом Дорожнього комітету профспілки та працівниками виробничого підрозділу Одеса-Застава 1 вшанували пам'ять загиблих залізничників, поклавши квіти до меморіального пам’ятного знаку, який в честь загиблих залізничників встановили на території моторвагонного депо у 2016 році.

Протяжним гудком локомотиву, квітами та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять залізничників, які віддали своє життя за мирне небо над нашими домівками.

Очільник філії Сергій Нікулін висловив у своїй промові побажання: «Щоб пам'ять про тих людей, які загинули, ніколи не згасала і щоб більше не було жодної причини для встановлення пам’ятних плит». До його слів приєднався перший заступник Голови Дорпрофсожу Ігор Соловйов, який зазначив, що події, які відбуваються в Україні - це велика трагедія і дуже хочеться, щоб все якомога скоріше закінчилось миром та добром.

В.о. начальника, головний інженер моторвагонного депо Одеса-Застава-1 Сергій Толмачов розповів про загиблих залізничників та додав, що колектив підрозділу пишається своїми героями.

Імена полеглих залізничників назавжди викарбовано у серцях рідних, пам’яті колег, а віднедавна інформацію про них розміщено у книзі Людмили Опроненко-Клопової про воїнів Одещини - «України вірні сини», яку під час вшанування передали до дорожнього музею. 

Варто зазначити, що від початку АТО більш ніж 900 працівників Одеської магістралі було мобілізовано, одинадцять з яких назавжди покинули свої родини та колективи, героїчно загинувши під час оборони Батьківщини.  

Трудовий колектив Одеської залізниці висловлює глибокі і щирі співчуття рідним, низький уклін батькам, які виховали славних синів України. Слава героям!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО - 0 В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО - 1 В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО - 2 В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО - 3