12.10.2018р.

До Дня захисника України у підрозділах Одеської магістралі провели спортивні заходи

До Дня захисника України у підрозділах Одеської магістралі провели спортивні заходи

Одеським фізкультурно-спортивним клубом «Локомотив» організовано спортивні заходи до Дня захисника України серед працівників Херсонського та Знам’янського регіонів регіональної філії «Одеська залізниця».

Турнір з шашок провели у Херсонському регіоні. У змаганнях взяли участь команди шести структурних підрозділів Херсонського вузла: регіонального обчислювального центру, станції Херсон, виробничого підрозділу «Херсонське територіальне управління», дистанції сигналізації та зв’язку, дистанції енергопостачання та оборотного локомотивного депо. В ході турніру в загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда дистанції сигналізації зв’язку, друге місце зайняла команда ВПХТУ, третє місце - команда обчислювального центру.

В той же час з нагоди свята відбулась матчева зустріч з настільного тенісу між колективами дистанції сигналізації та зв’язку і дистанції колії Знам’янської дирекції. За результатами гри із рахунком 4:2 перемогу одержала команда ШЧ-3, у складі якої виступили старший електромеханік Ігорь Коробка, електромеханіки Роман Шевченко та Віктор Чубов.  За словами учасників зустрічі, вони підтримують здоровий спосіб життя, займаються фізичною культурою та в обідню перерву грають з колегами в настільний теніс, який давно прижився в їхніх колективах.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»