12.10.2018р.

У регіональній філії "Одеська залізниця" проведуть корпоративний волонтерський захід - День донора

У регіональній філії "Одеська залізниця" проведуть корпоративний волонтерський захід - День донора

З 16 по 19 жовтня працівники регіональної філії «Одеська залізниця» зможуть взяти участь у корпоративному волонтерському заході – Дні донора, який проводитьсяз метою популяризації здорового способу життя серед працівників ПАТ «Укрзалізниця», а також забезпечення потреби хірургічних відділень структурних підрозділів філії «Центр охорони здоров’я» у донорській крові. До участі запрошуються всі бажаючі:

-         з 16 по 19 жовтня з 09:00 до 16:00  до Станції переливання крові за адресою: м.Одеса, вул.Шклярука, 4-а;

-         18 жовтня з 09:00 до кабінету 010 корпусу №1 регіональної філії «Одеська залізниця».

Учасникам акції обов’язково мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Всі донори отримають змогу пройти лабораторні обстеження аналізу крові (загального, біохімічного, RW та ВІЛ) та отримати результати аналізів на станції переливання крові (м.Одеса, вул.Шклярука, 4-а).

Згідно чинного законодавства України учасники акції забезпечуються безкоштовним сніданком та готівковим розрахунком в розмірі 72,50 грн. Окрім цього,  у день давання крові працівник, який виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві зі збереженням за ним середнього заробітку. Після кожного дня давання крові, в тому числі у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку зі збереженням за ним середньої заробітної плати. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час упродовж року після дня давання крові чи її компонентів.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»