04.10.2018р.

Залізниця відіграє важливу роль в розвитку потенціалу Одеси, як універсального міста

Залізниця відіграє важливу роль в розвитку потенціалу Одеси, як універсального міста

Представники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долучилися до III Investment Promotion Forum Odesa 5Т, що урочисто відкрився сьогодні у концерт-холі «Сади Перемоги».

Особливу увагу організатори заходу присвятили тематиці транспортної інфраструктури та її значенню у розвитку Одеси. Так, в ході панельної дискусії «Державна стратегія України в питаннях 5Т» учасники форуму визначили сучасні виклики для інвесторів, в тому числі в захисті їх прав, проблематику експорту і можливості Одеського регіону в цьому питанні, а також обговорили транспортну стратегію України та місце Одеси у її впровадженні. Спікери висловили думку щодо необхідності вивчення нових напрямків для експорту товарів, зокрема через Одеський порт із залученням залізничного сполучення, та можливостей існуючих транспортних коридорів таких, як Новий Шовковий шлях. Ці питання безпосередньо стосуються діяльності Одеської магістралі, яка наразі має лідируючу позицію серед 170 транспортних компаній, що працюють в регіоні.

Окремо слід зазначити, що однією з ключових тем для обговорення став туристичний потенціал міста та досягнення рекордної кількості відпочивальників у високий сезон – цього року Одесу відвідало 3 млн. курортників, частина яких, до речі, прибула до південного міста саме залізницею. Тому питання підвищення сервісу і обслуговування пасажирів не виключається з порядку денного.

Наразі, за думкою доповідачів, у майбутньому місто Одеса повинне не просто бути курортним чи бізнес-центром південного регіону країни, а стати універсальним містом, що поєднає в собі розвиток всіх напрямків.

Додамо, III Інвестиційний форум «Одеса 5Т» є однією з найбільших платформ для обміну досвідом між ключовими гравцями інвестиційного ринку, залучення інвестицій, підвищення потенціалу міста і регіону, розвитку інфраструктури, презентації бізнес-ідей та пошуку нових можливостей. Триватиме робота форуму до 5 жовтня і охопить відразу декілька локацій. Очікується, що до даного заходу долучиться понад 700 учасників.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»