01.10.2018р.

Колектив Одеської магістралі вшанував ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбулась зустріч керівництва регіональної філії «Одеська залізниця», Дорожнього комітету профспілок, Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі.

До присутніх із словами привітання звернулись очільник філії Сергій Нікулін та голова Дорпрофсожу Анатолій Прокопенко. Директор філії висловив свою повагу ветеранам за їхні досягнення, досвід, мудрість та професіоналізм. Саме завдяки їм, за його словами, виростають нові покоління залізничників. «Ваш досвід та знання, котрими ви ділитесь із нами, - це найкращий спадок для нас. Низький вам уклін за вашу працю та вашу мудрість» - із такими словами звернувся до присутніх очільник філії Сергій Нікулін та запросив до святкового столу.

Також із побажаннями виступив голова Дорпрофсожу Анатолій Прокопенко, який побажав присутнім міцного здоров’я, довгих років життя та додав, що аналогічні святкові заходи сьогодні проводяться в усіх регіонах залізничної магістралі. 

Так, наприклад,  робітниками виробничого підрозділу служби колії «Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень» в рамках заходу до «Дня похилого віку» проведено зустріч пенсіонерів- колишніх працівників ПЧЛ-3 на території господарства. Також пенсіонерам-ветеранам, які хворіють на передодні свята голова профкому дистанції Зеленська В.В. та голова ради ветеранів дистанції Зиков В.О. вручили продуктові набори та привітали зі святом.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Колектив Одеської магістралі вшанував ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку - 0 Колектив Одеської магістралі вшанував ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку - 1 Колектив Одеської магістралі вшанував ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку - 2 Колектив Одеської магістралі вшанував ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку - 3