11.09.2018р.

В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric»

  Сьогодні, 11 вересня, в морському порту Чорноморськ було перевантажено з судна «BBC BALBOA» перший вантажний локомотив ТЕ33А американського виробника «General Electric». Судно з тепловозом пришвартувалось біля 22-го причалу порту Чорноморськ ввечері понеділка, 10 вересня.

  Зустрічали тепловоз та спостерігали за процесом перевантаження рухомої одиниці на візки в. о. директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Нікулін, його заступник Сергій Яворський та начальник виробничого підрозділу «Дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій» Андрій Киман. За словами керівництва регіональної філії, дана подія є історичною для українських залізниць, в тому числі для Одеської магістралі. Адже до кінця поточного року ПАТ «Укрзалізниця» повинна отримати ще 29 сучасних локомотивів, й 10 з них планується надати для експлуатації одеським залізничникам.

  Експедитором вивантаження локомотиву стала всесвітньовідома логістична компанія DHL. Перевантаження тепловозу на візки проводилось під керівництвом представника програми GE Transportation в Україні Нурлибека Ахметова та директора з якості ПАТ «КВБЗ» Тараса Беценко.

    Зазначимо, що наприкінці тижня перший тепловоз буде відправлено зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського вагонобудівельного заводу для подальшого доукомплектування та сертифікаційних випробувань. А вже 25 вересня очікується прибуття ще 7 тепловозів. 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 0 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 1 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 2 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 3 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 4 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 5 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 6 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 7 В Україну прибув перший американський тепловоз ТЕ33А виробництва «General Electric» - 8