03.09.2018р.

Перший урок майбутніх слюсарів відбувся у локомотивному депо Одеської магістралі

3 вересня у локомотивному депо Знам’янка відбувся перший урок на тему «Моя професія - залізничник!» у групі слюсарів з ремонту рухомого складу, які вступили на навчання за навчальним планом з елементами дуальної форми навчання.

Під час уроку учнів ознайомили з інструктажем з охорони праці, правилами поведінки під час знаходження у цехах локомотивного депо. Студентам розповіли про суть дуального навчання, історичні передумови виникнення професії слюсаря з ремонту рухомого складу, історію локомотивного депо Знам’янка та його структуру роботи. Особливо майбутнім залізничникам сподобалась розповідь випускника 1983 року ПТУ № 12, слюсаря 5-го розряду автоматного цеху локомотивного депо, Безреброго Сергія Анатолійовича, який продемонстрував їм свій учнівський квиток часів свого студентства. Наприкінці уроку учням провели екскурсію по музею локомотивного депо Знам’янка.  

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Перший урок майбутніх слюсарів відбувся у локомотивному депо Одеської магістралі - 0 Перший урок майбутніх слюсарів відбувся у локомотивному депо Одеської магістралі - 1 Перший урок майбутніх слюсарів відбувся у локомотивному депо Одеської магістралі - 2