05.09.2018р.

Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв

На території локомотивного депо Миколаїв регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» тривають ремонтні роботи з капітального оновлення будівель і приміщень виробничого підрозділу. Так, починаючи з липня поточного року, в депо було проведено капітальний ремонт будівлі пункту технічного огляду локомотивів (ПТОЛ). На даний час тут триває ремонт оглядових каналів та завершується реконструкція службових приміщень для працівників підрозділу, проводиться зовнішнє оздоблення будівлі ПТОЛ та цеху експлуатації.

Також залізничники проводять ремонт підвищених майданчиків, де вже встановили нові роздавальні колонки. На території паливного складу локомотивного депо проведена реконструкція естакади для зливу і наливу дизельного палива, оновлено клас технічного навчання. Крім того, на території виробничого підрозділу проводиться заміна 180 м баласту тракційної колії.

Ознайомитися з поточним станом робіт у локомотивному прибула робоча комісія під головуванням  в.о. директора регіональної філії «Одеська залізниця» Сергія Нікуліна. Очільник магістралі особисто проінспектував хід проведення будівельних робіт на об’єкті, поспілкувався з працівниками виробничого підрозділу і керівництвом Херсонської дирекції залізничних перевезень, що відповідає за якість підготовки об’єкту. Крім цього, під час візиту керівництво Одеської магістралі оглянуло й інші виробничі та службово-технічні приміщення залізничного вузла, відвідало відновлювальний поїзд №7 станції Миколаїв, дистанцію сигналізації та зв’язку, пост електричної централізації, залізничний вокзал Миколаїв.

По завершенню огляду Сергій Нікулін провів нараду за участю керівників служб регіональної філії та залізничного вузла Миколаїв, де підбив підсумки робочого візиту. Особливу увагу було приділено виявленим під час перевірки недолікам, котрі за результатами наради в найкоротший термін мають бути усунені керівництвом Херсонської дирекції залізничних перевезень.

Окремо зазначимо, що наразі розглядається питання щодо обслуговування в локомотивному депо Миколаїв тепловозів серії ТЕ33А американського виробника «General Electric», частину яких планується надати для користування в межах регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Одеська магістраль інтенсивно готується до зустрічі нових локомотивів та робить все можливе, щоб подальша робота з ними відбувалась на високому рівні.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв - 0 Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв - 1 Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв - 2 Одеські залізничники проводять ремонт локомотивного депо Миколаїв - 3