31.08.2018р.

На станціях Одеської магістралі відбулися майстер-класи з працевлаштування

31 серпня  на станціях регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Одеса-Головна та Подільськ відбулись майстер-класи для претендентів на працевлаштування.

Так, начальником станції Одеса-Головна Романом Овсянніковим, заступником начальника станції Анатолієм Мельніченко та начальником відділу кадрів дирекції Наталією Пілаєвою було проведено День відкритих дверей.

Під час заходу кандидати на працевлаштування ознайомилися з роботою станції Одеса-Головна, яка є унікальною в Україні - єдиною тупиковою позакласною залізничною станцією. За словами Романа Овсяннікова: «Робота на ній вважається престижною, адже завдяки унікальності станції робітники отримують цінний досвід».

Здобувачі побували в приміщенні диспетчерської, побачили, як готуються маршрути, та ознайомилися з роботою чергових по залізничній станції, відповідальних не тільки за роботу станції, але і головного залізничного вокзалу міста. Шукачам роботи розповіли про соціальний пакет, умови праці, пільги та інші переваги, які вони можуть отримати, працюючи на залізниці.  Присутні детально ознайомилися з вакансіями, на яких бажають працювати. Більш того, деякі вже подали документи на працевлаштування.

Аналогічний захід сьогодні відбувся і в Подільську. Загалом по шукачам було запропоновано ряд вакантний посад: касир квитковий, складач поїздів, сигналіст, інженер, агент комерційний, машиніст та помічник машиніста крана та інш.

Нагадаємо, що подібні майстер-класи організовуються на виробничих підрозділах, які розташовані у межах функціонування дирекцій, згідно з підписаним Меморандумом про співпрацю ПАТ «Укрзалізниця» та Державної служби зайнятості щодо проведення у 2018 році спільних заходів з працевлаштування.

 

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На станціях Одеської магістралі відбулися майстер-класи з працевлаштування - 0 На станціях Одеської магістралі відбулися майстер-класи з працевлаштування - 1 На станціях Одеської магістралі відбулися майстер-класи з працевлаштування - 2 На станціях Одеської магістралі відбулися майстер-класи з працевлаштування - 3