30.08.2018р.

В Одесі навчатимуть машиністів тепловозів ТЕ33А виробництва «General Electric»

29 серпня відбулася робоча нарада фахівців регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» щодо навчання локомотивних бригад з експлуатації та обслуговування тепловозів серії ТЕ33А американського виробника «General Electric».

В нараді взяли участь робітники локомотивного депо Миколаїв: машиністи-інструктори Володимир Лапко (за сумісництвом викладач в Одеському центрі професійного розвитку персоналу), В’ячеслав Янович та машиністи Тарас Широков, Володимир Соколенко та Олександр Дмитрик. Нещодавно вони повернулися з Астани, де першими на регіональній філії прослухали курс лекцій щодо експлуатації тепловозів ТЕ33А та отримали відповідні сертифікати. Локомотивники розповіли присутнім про надбаний в Казахстані досвід, можливості новітньої техніки та перспективи її використання.

Крім того, начальник виробничого підрозділу «Одеський центр професійного розвитку персоналу» регіональної філії «Одеська залізниця» Олександр Квітко презентував проект плану-програми 48-годинного курсу цільового призначення по теоретичній підготовці машиністів тепловозів ТЕ33А та їх помічників. Наразі планується, що перші заняття на базі одеського центру розпочнуться всередині осені, а з моменту запуску та тестування першого локомотива GE в умовах української залізниці розпочнеться практичне навчання локомотивників, що орієнтовно припадатиме на кінець поточного року. Очікується, що першими слухачами стануть машиністи локомотивних бригад Одеської та Придніпровської магістралі, в межах яких використовуватимуть нові одиниці рухомого складу.

Додамо, за попередніми планами, з 30 тепловозів, що отримає ПАТ «Укрзалізниця» від американського виробника, 15 машин буде функціонувати в межах регіональної філії «Одеська залізниця», на яких працюватимуть фахівці локомотивного депо Миколаїв.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В Одесі навчатимуть машиністів тепловозів ТЕ33А виробництва «General Electric» - 0 В Одесі навчатимуть машиністів тепловозів ТЕ33А виробництва «General Electric» - 1