23.08.2018р.

В.о. директора регіональної філії привітав колектив Одеської магістралі з державними святами

Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

До присутніх із вітальними словами звернувся в. о. директора регіональної філії Сергій Нікулін: «Ми працюємо в тяжких умовах, не шкодуючи себе, витрачаємо своє здоров’я, сили задля забезпечення економіки України. Це дуже почесна місія, адже Одеська магістраль – це бюджетоутворююче підприємство. Я бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба і зичу завжди пам’ятати про ту відповідальність, яка лежить на наших плечах. Продовжуйте любити Батьківщину, не дивлячись ні на що, та бути її патріотами».

Також очільник зазначив, що за півроку 2018-го надходження до місцевого та центрального бюджетів від регіональної філії «Одеська залізниця» перевищили 1 млрд. гривень, що є основою для виплат пенсій, заробітних плат вчителям, виплат на дітей тощо. Все це – результат праці  залізничників, котрі роблять свій внесок задля процвітання України.

Із словами привітання до колективу звернувся голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко та відзначив, що президіумом Ради профспілок було прийнято рішення про нагородження знаком Ради профспілки головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту Рудольфа Мелкумяна.

За сумлінну працю, творчу ініціативу в роботі і з нагоди Дня Незалежності України нагороди від правління ПАТ «Укрзалізниця» отримали 34 працівників Одеської магістралі, й ще 39 залізничника було відзначено керівництвом регіональної філії. Всі нагороди були вручені під час урочистих заходів, що відбулися сьогодні в усіх дирекціях залізничних перевезень.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В.о. директора регіональної філії привітав колектив Одеської магістралі з державними святами - 0 В.о. директора регіональної філії привітав колектив Одеської магістралі з державними святами - 1