17.08.2018р.

Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки

Процес раціонального складування та транспортування металевої стружки, великий обсяг якої залишається після обточування колісних пар, удосконалено силами групи раціоналізаторів локомотивного депо Одеса-Сортувальна.

В.о. директора регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін нагородив групу винахідників, що створили пристрій для ущільнення (брикетування) металевої стружки та продовжують працювати над його подальшим удосконаленням та впровадженням у виробництво.

Очільник філії зазначив, що не дивлячись на непрості умови, робітникам депо вдалось зробити великий внесок у роботу магістралі: «Ваша злагоджена праця має вагомий позитивний економічний вплив на роботу Одеської магістралі. Але потрібно не зупинятись, адже на нас лежить колосальна відповідальність за економіку країни. Все залежить від нас з вами, від нашої роботи».

За результати успішної роботи почесними грамотами начальника залізниці із виплатою грошової премії нагороджено:

- електрогазозварників Олександра Тодорова та Ігора Будько;

- слюсарів-ремонтників Миколу Кириленко та Олексія Смоленко;

- слюсаря з механоскладальних робіт Володимира Грицуника.

Нагадуємо, що після обточування колісних пар у депо залишаються великі обсяги металевої стружки, просипання якої під час транспортування загрожує штрафами. Новий винахід спрощує процес її складування та транспортування.

Пристрій розмістили у віяльному цеху поруч із оглядовою канавою та станком для обточування колісних пар.

Новий винахід заощадив чималі кошти у порівнянні із конструюванням гідравлічного пресу у локомотивному депо Одеса-Сортувальна.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки - 0 Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки - 1 Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки - 2 Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки - 3 Одеських залізничників відзначили за винахід пристрою для пресування стружки - 4