16.08.2018р.

На Кіровоградщині обговорюють питання працевлаштування населення на залізницю

На Кіровоградщині обговорюють питання працевлаштування населення на залізницю

15 серпня відбулася робоча зустріч представників Знам’янської дирекції залізничних перевезень із представниками Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості населення. Захід відбувся у форматі семінару працівників з кадрів виробничих підрозділів залізничного вузла Помічна регіональної філії «Одеська залізниця» з представниками ЦЗН.

Зустріч було проведено для того, щоб розширити формат співпраці Одеської магістралі з центрами зайнятості населення для покращення ситуації з укомплектування штату робітничих професій.

Директор Добровеличківської філії Світлана Єремеєва надала вичерпну інформацію щодо послуг та можливостей, які надає центр для допомоги у працевлаштуванні робітників. Також під час зустрічі було обговорено перелік дефіцитних професій на Одеській магістралі та можливість навчання їм безробітних, котрі перебувають на обліку.

Слід зазначити, що залізничники разом з місцевими центрами зайнятості населення вже мають успішний досвід у підготовці робітників. Наразі працівники з кадрів Помічнянського залізничного вузла продовжують роботу у зазначеному напрямку.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»