25.07.2018р.

Ремонтному вагонному депо ім.Т.Шевченка виповнюється 85!

Сьогодні свою 85 річницю святкує виробничий підрозділ служби вагонного господарства «Ремонтне вагонне депо ім.Т.Шевченка», головним завданням якого є якісне обслуговування та ремонт вагонів. Штат депо нараховує 263 працівники.

За 6 місяців поточного року силами депо відремонтовано понад 875 вагонів: 636 вагонів деповським ремонтом, 239 вагонів – капітальним.

Вагонне депо ім.Т.Шевченка регіональної філії «Одеська залізниця» розташоване на більш ніж 24 тис.м2, серед яких вагоноскладальних, колісно-роликовий, допоміжно-механічний цехи, авто контрольний пункт та цех по ремонту устаткування.

 

Декілька пам’ятних фактів з історії:

  • Хоча вагонне депо було засноване в 1933, свою назву імені Тараса Шевченка воно отримало лише 11 березня 1940 року.
  • До 1936 рр. в депо проводився  безвідчепний ремонт вагонів на станціях Бобринська, Цвіткове та обгінному пункті станції Знам’янка.
  • У 1935 році  були введені капітальний і середній  ремонт вантажних вагонів. Місячний план на той час складав до 10 вагонів капітального  та 30 вагонів середнього ремонту.
  • У 1966 році робітниками депо було зроблено значний внесок у вдосконалення технології деповського ремонту вагонів: вони запровадили передовий метод вагонного депо Московка Західносибірської залізниці.
  • 01 квітня 2013 року вагонне депо ім.Т.Шевченка реорганізоване в ремонтне вагонне депо ім.Т.Шевченка з ремонту вагонів ДП «Укррефтранс».

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що ремонтне вагонне депо ім.Т.Шевченка – це сучасне виробництво, де впроваджуються нові технології ремонту, які постійно вдосконалюються, а тому дозволяють на високому рівні забезпечувати якісний ремонт вагонів та підвищувати безпеку руху поїздів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Ремонтному вагонному депо ім.Т.Шевченка виповнюється 85! - 0