27.06.2018р.

Одеські залізничники отримали привітання з нагоди Дня Конституції України

Одеські залізничники отримали привітання з нагоди Дня Конституції України

Сьогодні, 27 червня, в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня Конституції України. Привітав присутніх з державним святом в. о. директора регіональної філії Сергій Нікулін.

«Прийняття Основного Закону України 22 роки тому дав впевнений виток розвитку всіх галузей економіки. Тому ми, залізничники, працівники одного з ключових найбільших стратегічних підприємств України, з повагою ставимося до цього документу і його засад. Бажаю, щоб ми в межах наших законів могли створювати гідні умови для своїх працівників, і в нашій країні відкривалося все більше можливостей для кожного», – зазначив він.

Додамо, за сумлінну працю, творчу ініціативу в роботі і з нагоди Дня Конституції України нагороди та грошові заохочення від правління ПАТ «Укрзалізниця» отримали 27 працівників Одеської магістралі, й ще 43 залізничника було відзначено керівництвом регіональної філії. Всі нагороди були вручені під час урочистих заходів, що відбулися сьогодні в усіх дирекціях залізничних перевезень.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»