14.06.2018р.

Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка

Директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін з керівним складом магістралі перевірив  роботу залізничного вузла Христинівка та зустрівся з трудовими колективами місцевих підрозділів філії. Зокрема під час візиту до залізничного вузла робоча комісія відвідала локомотивне депо, моторвагонне депо, пункт технічного обслуговування і пункт підготовки вагонів до навантаження, дистанцію колії, дистанцію сигналізації та зв’язку тощо.

Директор філії особисто оглянув господарство і перевірив роботу двох виробничих підрозділів станції Христинівка.

У локомотивному депо він поспілкувався з керівництвом і робітниками підрозділу, проінспектував роботу цехів по ремонту локомотивів, заготівельного цеху й цеху по промивці секцій, ливарного, столярного електрозварювального і газозварювального відділень, ковальні, мийної машини та сушильної камери. Окремо керівник магістралі перевірив хід виконання ремонту приміщення гальванічного цеху і висловив невдоволення через те, що оновлене приміщення тривалий час простоює, не зважаючи на завершення основних будівельних робіт.

Приємним моментом візиту очільника Одеської залізниці стало заохочення працівників цеху ремонту електроустаткування локомотивного депо Христинівка – слюсарів-ремонтників Володимира Городнюка, Вадима Дерев’янка та електрогазозварника Дмитра Драчука. Ця бригада виготовила та модернізувала шість одиниць обладнання, яке наразі використовується для капітального ремонту тепловозів ЧМЕ-3, а ключової особливістю його оновлення стала мобільність. Разом з цим, робітники виготовили спеціальні стенди, що дозволяють зменшити час простоїв в ремонті тепловозів всіх індексів й вже позитивно зарекомендували себе в роботі.

Також В’ячеслав Єрьомін відвідав моторвагонного депо Христинівка, де ознайомився з роботою цехів з ремонту рухомого складу, колісно-роликовому цеху і ковальському відділенні. На здивування робочої комісії виявилося, що жоден з верстатів у підрозділі на поточний час не працює через технічні несправності. Очільника філії збентежив такий стан справ і той факт, що керівництво депо навіть не намагається знайти вирішення низки цих проблем.  Більш того, ремонт рухомого складу, що проводиться працівниками депо, не виконується на належному рівні, тому В’ячеслав Єрьомін особисто прийматиме і перевірятиме якість трьох одиниць рухомого складу, які зараз планово ремонтуються в депо й повинні бути введені в експлуатацію до кінця поточного місяця.

По завершенні перевірки роботи підрозділів в актовій залі локомотивного депо Христинівка відбулося засідання виїзної розширеної наради під головуванням директора регіональної філії В’ячеслава Єрьоміна та за участю представників на Одеській залізниці Департаменту безпеки руху, Департаменту охорони праці та промислової безпеки, філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр», Знам’янського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» та Дорожнього комітету профспілки.

Під час наради начальники служб регіональної філії доповіли про результати огляду підпорядкованих виробничих підрозділів, окреслили низку недоліків у роботі виробничих підрозділів Христинівського залізничного вузла та шляхи їх усунення на рівні керівництва магістралі.

Особливу увагу приділили питанню кадрів, залученню молодих спеціалістів і навчанню персоналу, збільшенню посадових окладів та встановленню надбавки у розмірі 3% для всіх локомотивних бригад, що працюватимуть у період з 1 червня по 31 серпня, соціальному страхуванню працівників філії, оздоровленню залізничників у санаторіях та їх дітей у таборах.

По завершенню наради директор регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслав Єрьомін провів прийом громадян, які звернулися до очільника магістралі як з особистими, так і робочими питаннями, зокрема питаннями взаємодії залізничників в правоохоронними органами щодо охорони території залізничних вокзалів, встановленню посадових окладів і виплати премій залізничникам, можливості працевлаштування на магістралі, а також надання допомоги працівникам філії для поліпшення житлових умов тощо.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 0 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 1 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 2 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 3 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 4 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 5 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 6 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 7 Керівництво Одеської магістралі перевірило роботу залізничного вузла Христинівка - 8