07.06.2018р.

Одеські залізничники відкрили дошку пам’яті колишньому начальнику локомотивного депо Христинівка

Одеські залізничники відкрили дошку пам’яті колишньому начальнику локомотивного депо Христинівка

5 червня на території локомотивного депо Христинівка регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки пошани колишньому начальнику депо Федору Антоновичу Загризлому. До заходу були запрошені колеги, друзі та рідні Заслуженого залізничника країни.

Під час відкриття пам’ятного знаку директор регіональної філії В’ячеслав Єрьомін відзначив особистий внесок залізничника в забезпечення безперебійної роботи підрозділу і вміле керування великим колективом депо в непрості часи історії магістралі.

 «Тільки замислитесь, нещодавно Одеська залізниця відсвяткувала своє 155-річчя, а Федір Антонович бачив більш третини її життя, адже пропрацював майже 60 років на залізничному транспорті! Він брав участь у розбудові залізниці у післявоєнні часи, відчув перехід від паровозної та теплової тяги на електричну, становлення незалежної України», – підкреслив очільник магістралі.

Залізничники вшанували пам’ять колишнього начальника депо хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку під тривалий сигнал локомотивів.

Додамо, Загризлий Федір Антонович народився 10 жовтня 1930 року на Вінниччині. У 1963 році отримав вищу освіту у Дніпропетровському інституті інженері залізничного транспорту, спеціальність «Локомотиви», кваліфікація «Інженер-механік шляхів сполучення».

На залізничному транспорті працював з листопада 1948 року, а з серпня 1957 року по березень 2007 року в локомотивному депо Христинівка, де 34 роки пропрацював на посаді начальника депо. Нагороджений урядовими нагородами, найвищими галузевими відзнаками, знаком «Почесний залізничник», «Заслужений працівник залізничного транспорту України», має орден «Пошани», медаль «За відмінну працю» та багато інших заохочень.

Помер Федір Антонович Загризлий 21 листопада 2016 року.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»