05.06.2018р.

Працівники станції Поромна поділилися досвідом з організації міжнародного сполучення

Працівники станції Поромна поділилися досвідом з організації міжнародного сполучення

Працівники станції Поромна регіональної філії «Одеська залізниця» нещодавно поділилися досвідом у організації процесу міжнародних залізнично-поромних перевезень у напрямках Грузії та Болгарії.

Ознайомча екскурсія відбулася в рамках другого етапу пілотного проекту навчання за темою «Використання накладної СМГС при організації перевезення вантажів у прямому залізнично-поромному сполученні (мультимодальне перевезення)». Навчання було організовано ПАТ «Укразлізниця» та АТ «ПЛАСКЕ» у період з 29 по 31 травня 2018 року. До складу учасників заходу увійшли працівники Департаменту комерційної роботи ПАТ «Укрзалізниця», служб комерційної роботи та маркетингу регіональних філій, Центру транспортного сервісу «Ліски» та Центру транспортної логістики.

У ході технічного візиту учасники навчання побачили передпоромний та виставковий парки станції Поромна. Далі заступник начальника станції Володимир Григорчук ознайомив присутніх з організацією роботи станції, розташування парків, технологією обробки півгонів та контейнерів, оформленням документів на вагони та вантажі, що перевозяться у прямому міжнародному залізнично-поромному сполученні.

Потім учасники семінару ознайомилися з роботою п’ятого терміналу Морського торгового порту Чорноморськ та порому «Герої Одеси», де у супроводженні капітану судна побачили технологію роботи болгарського порома під час проведення вантажних операцій, ознайомились з процесом накочування вагонів на пором та використанням спеціалізованих тягачів та ліфтів.

Для того, щоб учасники заходу на власні очі побачили роботу портів у рамках навчання було організовано морську подорож узбережжям.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»