01.06.2018р.

На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць

1 червня працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долучилися до заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Залізничники організували пізнавальні екскурсії виробничими підрозділами та майстер-класи, спрямовані на ознайомлення з діяльністю магістралі.

Під час цих заходів школярам показали депо всередині, у цехах яких кожний учасник екскурсії, вдягнув спеціальні жилети, міг поринути у світ залізниці, скритий від сторонніх очей. Залізничники познайомили дітей з історією підрозділів та видатними особами, які зробили певний вклад у розбудову господарств і компанії в цілому.

Крім того, в деяких трудових колективах відбулися конкурси віршів і малюнків серед дітей залізничників, а також були роздані пам’ятки, де вкотре нагадували малечі про небезпеки, які скривають необачність та нехтування правилами поведінки на об’єктах залізничного транспорту.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 0 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 1 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 2 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 3 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 4 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 5 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 6 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 7 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 8 На Одеській магістралі показали дітям захоплюючий та цікавий світ залізниць - 9