01.06.2018р.

Платформі «Соціальний проект допомоги дітям батькам-залізничників» – 1 рік

Сьогодні, 1 червня, виповнюється рівно 1 рік з дня початку роботи платформи «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників», яка була ініційована директором регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеславом Єрьоміним.

За цей час учасниками благодійного проекту стали вісім сімей працівників філії, які звернулися до колег з проханням про матеріальну підтримку, аби вилікувати від важких хвороб своїх дітей. Наразі в проекті 5 сімей, історії яких опубліковані на офіційному сайті регіональної філії та фотоальбомі проекту у Facebook.

«Завдяки цьому проекту залізничники продемонстрували згуртованість й готовність допомагати своїм колегам у скрутну хвилину. Сам проект зарекомендував себе як надійна платформа, що дозволяє сім’ям наших працівників отримати підтримку не тільки від компанії, але й особисто від кожного працівника. Приємно, що проект реально діє і йому довіряють. І сьогодні цією ініціативою цікавляться у правлінні компанії й на розгляді знаходиться можливість розширення проекту на інші регіональні філії», в – зазначив В’ячеслав Єрьомін.

Більш детально дізнатися про «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників» можна за посиланням: www.odz.gov.ua/children/ .

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»