25.05.2018р.

Одеський міський центр зайнятості протестував залізничників

Минулого тижня до управління регіональної філії «Одеська залізниця» завітала незвична гостя – спеціаліст із профорієнтації (за освітою психолог) Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова.

Наразі залізниця гостро потребує укомплектування штату робітничих професій і для цього триває активна взаємодія із місцевим центром зайнятості.   На прикладі залізничників, які зібралися в актовій залі, психолог продемонструвала як саме відбувається професійно-діагностичне тестування пошукачів, яким сподобається робота на залізниці.

«Існує безліч методів оцінки потенційного працівника. Ми можемо визначити його рівень готовності до ризику, мотивації до успіху, оцінити пам'ять та комунікативні установки, інтелектуально-професійні якості та технічний інтелект пошукача», - розказує Наталія Орлова. Після визначення зазначених якостей особистості у центрі дають відповідні рекомендації та пропонують роботу, яка максимально відповідатиме потребам людини.

Представники служби кадрової та соціальної політики разом із працівниками прес-центру та служби сигналізації та зв’язку взяли активну участь у тестуванні. Учасникам було запропоновано три тести: класифікація типів професій Євгена Клімова, діагностика спрямування особистості на «процес» чи «результат»  в діяльності та психогеометричний тест. За результатами тестування всі учасники заходу підходять для обраних професій і мають потенціал до подальшого розвитку.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеський міський центр зайнятості протестував залізничників - 0 Одеський міський центр зайнятості протестував залізничників - 1 Одеський міський центр зайнятості протестував залізничників - 2