25.05.2018р.

Директор Одеської залізниці взяв участь у відкритті Бескидського тунелю

Директор Одеської залізниці взяв участь у відкритті Бескидського тунелю

24 травня директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін взяв участь в урочистому відкритті новозбудованого двоколійного Бескидського тунелю, який розташований на межі Львівської та Закарпатської областей.

Керівник Одеської магістралі високо оцінив роботу залізничників, завдяки сумлінній роботі було збудовано цей стратегічний об’єкт. Окремо він зазначив, що реалізація цього проекту є черговим кроком до довготривалої співпраці з європейськими партнерами і фінансовими установами, адже саме підтримка ЄБРР та ЄІБ, що була надана для будівництва Бескидського тунелю. На його думку, цей проект є не менш амбіційним, ніж  довгоочікувана електрифікація  дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка, активна фаза робіт якого на Одеській залізниці розпочнеться вже зовсім скоро.

«Саме завдяки довірі наших партнерів стає можливим розбудова транспортної інфраструктури, а відповідно й створення сприятливих умов для обслуговування клієнтів і економічного розвитку», – додав очільник філії.

Зазначимо, що серед почесних гостей урочистого відкриття другого за довжиною залізничного тунелю в Україні були Президент України Петро Порошенко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, представники ЄБРР, ЄІБ та інші.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»