18.05.2018р.

Народне свято День вишиванки стає доброю традицією на Одеській залізниці

Народне свято День вишиванки стає доброю традицією на Одеській залізниці

Котрий рік поспіль працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відзначають у третій четвер травня народне свято День вишиванки.

З метою популяризації цього дня і відродження українських культурних традицій одеські залізничники вбираються в національний одяг, проводять цей день на робочих місцях у вишитих сорочках та платтях, а в деяких колективах влаштовуються навіть флешмоби.

Керівництво Одеської магістралі також активно підтримує новітні традиції та спрямовує їх на укріплення корпоративного духу в компанії. Тому вже вдруге у регіональній філії проходить конкурс вподобання світлин працівників, а цього року ще й колективів виробничих та структурних підрозділів у вишитому вбранні. Наразі долучитися до участі в конкурсі вирішили понад 50 трудових колективів, що входять до складу регіональної філії.

Крім того, в цей день в Музеї історії Одеської залізниці пройшла тематична екскурсія, на яку завітали учні 3 класу загальноосвітньої школи №5 м. Одеса. Школярі ознайомилися з експозицією, присвячену ключовим етапам розвитку магістралі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»