16.05.2018р.

Фахівці Придніпровської та Одеської залізниць обговорили особливості роботи на стикових станціях

Якісне перспективне планування та злагоджена командна робота, яка враховує реальну ситуацію у перевезеннях та обопільні потреби – ключові складові безперебійної експлуатаційної роботи на стикових станціях. Такого висновку дійшли представники двох суміжних залізниць – Придніпровської та Одеської під час нещодавньої зустрічі на стиковій станції П’ятихатки.

Делегації двосторонньої виїзної наради очолювали керівники регіональних філій Микола Кужавський та В’ячеслав Єрьомін. У обговоренні проблемних питань також узяли участь представники дорожніх служб перевезень, локомотивного та вагонного господарства, дирекцій залізничних перевезень.

 Як зазначили учасники зустрічі, відповідно до аналізу організації руху поїздів на стиках Тимкове та П’ятихатки останнім часом з обох сторін почастішали випадки затримки, невчасного вивезення та порушення плану формування поїздів і направлення вагонопотоків, що негативно впливає на експлуатаційну роботу. Для нормалізації ситуації вкрай необхідно виробити спільну позицію щодо подальших дій та неухильно дотримуватися цих заходів.

 У ході діалогу представники суміжних залізниць прийняли рішення про тіснішу взаємодію дорожніх служб перевезень та дирекцій, зокрема, про щодобове узгодження підведення поїздів та жорсткий контроль за дотриманням плану формування поїздів. Для безперебійного просування поїздів по регіональній філії «Одеська залізниця» сторони домовилися віддавати перевагу відправленню поїздів призначенням на припортові станції Одеського регіону. З метою більш ефективного використання тепловозів було прийняте рішення підводити на стик Тимкове повноскладові поїзди або поїзди встановленої ваги, за необхідності поповнюючи транзитні поїзди, що слідують у херсонському напрямку, на станціях Запоріжжя-Ліве та Нижньодніпровськ-Вузол.

 На виїзній нараді озвучувалися також плани залучення попередньо обкатаних локомотивних бригад Кременчуцького локомотивного депо до слідування на ділянці Користівка – П’ятихатки-Стикова; наміри на час дії літнього графіку, коли зростають обсяги пасажирського руху, зокрема перенаправляти вантажні поїзди зі стиків Миронівка та П’ятихатки на стики Вапнярка та Тимкове, а також пропозиції щодо перегляду гарантованих плечей обслуговування поїздів між залізницями.

Підсумовуючи зустріч, директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський зазначив, що «практика прямого діалогу для вирішення проблемних питань діяльності вкотре дає позитивний результат, усуває будь-які непорозуміння, оптимізує прийняті рішення. Такі зустрічі і надалі проводитимуться регулярно, адже вони є дієвим засобом успішної роботи на загальний результат».

У свою чергу, директор регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслав Єрьомін додав, що саме прямий діалог допоможе вирішити та усунути існуючі складнощі в роботі стикових станцій шляхом спільного напрацювання та використання дієвих заходів, що позитивно вплине на обслуговування клієнтів залізниці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Фахівці Придніпровської та Одеської залізниць обговорили особливості роботи на стикових станціях - 0