26.04.2018р.

Команда керівників Одеської магістралі виборола перемогу у турнірі по футзалу ПАТ «Укрзалізниця»

25 квітня на базі Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися змагання по футзалу серед регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця». Участь у змаганні взяли команди керівного складу регіональних філій вікової категорії 40+.

Змагалися залізничники за правилами футзалу, де на поле виходять команди в складі чотирьох гравців і воротаря.

Відкрив рахунок гри директор регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслав Єрьомін, який забив перший гол у ворота суперників, задавши тон динамічній грі.

І за результатами турніру переможцем стала команда-господар – регіональна філія «Одеська залізниця». На другому місці команда регіональної філії «Донецька залізниця», а бронзовим призером стала команда регіональної філії «Південна залізниця».

Додамо, захід проводився з метою пропаганди фізичної культури та спорту, укріплення здоров’я і залучення до систематичних занять спортом залізничників та їх сімей, а також активізації спортивно-масової роботи у трудових колективах регіональних філій.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Команда керівників Одеської магістралі виборола перемогу у турнірі по футзалу ПАТ «Укрзалізниця» - 0 Команда керівників Одеської магістралі виборола перемогу у турнірі по футзалу ПАТ «Укрзалізниця» - 1 Команда керівників Одеської магістралі виборола перемогу у турнірі по футзалу ПАТ «Укрзалізниця» - 2