23.04.2018р.

20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля»

Протягом квітня у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проводилась щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», а в День довкілля традиційно відбулися масові суботники на територіях виробничих підрозділів та об’єктах залізничної інфраструктури.

До акції долучилося 20 тис. одеських залізничників, 12,7 тис. з яких вийшли на суботники 21 квітня. Під час робіт вони прибрали 520 га територій і ліквідували 280 несанкціонованих сміттєзвалищ у смугах відведення, поблизу залізничних зупинок і платформ. Крім того, працівники регіональної філії провели благоустрій територій, де привели до ладу вуличні меблі, фарбували паркани, упорядкували 1 тис. 840 га газонів і квітників, а також висадили 1 тис. 383 дерева і 3 тис. 146 кущів різного виду.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля» - 0 20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля» - 1 20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля» - 2 20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля» - 3 20 тис. працівників Одеської залізниці долучилося до акції «За чисте довкілля» - 4