17.04.2018р.

Мешканка Христинівки після робочого тижня виходила красти на залізницю

Мешканка Христинівки після робочого тижня виходила красти на залізницю

Вранці 13 квітня працівники Знам’янського загону відомчої воєнізованої охорони і Христинівської дистанції колії регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» затримали 30-річну мешканку міста Христинівка під час спроби чергової крадіжки деталей верхньої будови колії на 170-ому км перегону Монастирище – Христинівка.

При затриманні жінка зізналася в участі ще в двох фактах скоєння крадіжок, а також в тому, що діяла з метою здачі деталей на металобрухт та отримання грошової винагороди. Зокрема, мова йде про випадки 31 березня і 7 квітня, коли загалом на зазначеному перегоні були викрадені понад 258 закладних болтів в зборі, 26 клемних болтів в зборі і 7 одиниць підкладок. За словами затриманої, попередні крадіжки здійснювалися у період з 4-ої до 6-ої години ранку.

Крім того, за попередньою інформацією, місцева мешканка чинила злочинні дії спільно зі стороннім чоловіком, особа якого наразі встановлюється. Тим часом, триває робота в рамках досудового слідства. Робота проводиться слідчими органами Христинівського відділу поліції.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»