11.04.2018р.

За минулий тиждень на Одеській магістралі попереджено 8 випадків крадіжок вантажів та майна

У період з 1 по 7 квітня 2018 року працівниками відомчої воєнізованої охорони філії «Одеська залізниця» розкрито та попереджено 8 випадків злочинних зазіхань на вантажі, що перевозяться, та майно залізниці на суму 151,8 тис. грн., та затримано 15 осіб.

Чотири випадки зафіксовано у межах Херсонської дирекції залізничних перевезень, зокрема по станціях Кульбакине, Снігурівка, Миколаїв та Херсон-Порт. Три випадки попереджено у Знам’янській дирекції залізничних перевезень: станцій Знам’янка, Червоне Озеро та район залізничного мосту 218 км перегону Помічна – Новоукраїнка. Також один випадок попереджено на станції Арциз Одеської дирекції залізничних перевезень.

Найбільше зловмисники «цікавляться» елементами верхньої будови колії (підкладки, костилі, закладні болти з гайками, балансир стрілочного переводу), вантажем з вагонів (чавун, вугілля, зерно), кабелем магістрального зв’язку та, навіть, дровами.

Працівники відомчої воєнізованої охорони злагоджено співпрацювали з місцевими відділами поліції – всіх затриманих було передано правоохоронцям. Ведеться слідство.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»