17.01.2012р.

309 вагонів постраждало від розбиття стекол в межах Одеської залізниці

309 вагонів постраждало від розбиття стекол в межах Одеської залізниці
326 випадків кидання сторонніх предметів у рухомий склад залізниці з биттям вікон зафіксували одеські залізничники у 2011 році. В результаті таких зухвалих дій пошкоджено 309 вагонів, а залізниця зазнала збитків на понад 70 тис. грн.
Встановлено, що до подібних «розваг» вдаються дітлахи, чиї оселі знаходяться поблизу об’єктів залізничної інфраструктури. Найчастіше це відбувається на дільницях Одеса - Одеса-Східна, Одеса - Роздільна, Одеса - Колосівка , Колосівка - Помічна, Миколаїв - Миколаїв Вантажний.
Одеські залізничники застерігають, що залізниця - це не місце для дитячих розваг, а об’єкт підвищеної небезпеки. З 29.12.2010 набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність транспорту", який передбачає значне підвищення розмірів штрафних санкцій, у тому числі за пошкодження внутрішнього обладнання пасажирських вагонів, стекол локомотивів і вагонів. Батькам слід змалечку виховувати в дитини почуття бережливого ставлення до майна залізниці, адже тільки особиста дисципліна кожного є запорукою безпечного та комфортного проїзду.