14.03.2018р.

Ветеранську організацію регіональної філії «Одеська залізниця» визнано однією з кращих в ПАТ «Укрзалізниця»

Ветеранську організацію регіональної філії «Одеська залізниця» визнано однією з кращих в ПАТ «Укрзалізниця»

Активна робота ветеранської організації регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» отримала схвальний відгук від Голови Асоціації ветеранів-залізничників Анатолія Пінчука.

Під час підведення підсумків роботи ветеранських організацій філії, дирекцій та структурних підрозділів магістралі за 2017 рік голова ветеранської організації регіональної філії «Одеська залізниця» Григорій Ісенко висловив низку проблемних для ветеранів питань, які потребують детального розгляду керівництва ПАТ «Укрзалізниці».

 За інформацією Григорія Ісенка, наразі актуальними є питання неотримання субсидії через використання ветераном путівки на оздоровлення, питання матеріального забезпечення ветеранських організацій, які відокремилися від філії, а також оподаткування матеріальної допомоги та виплат ветеранам. Працівники організації ведуть актуальний електронний облік ветеранів, вчасно і в повному обсязі опрацьовують документи і надають всі необхідні довідки. На роботу організації філії немає жодних нарікань або скарг від ветеранів. Найближчим часом у ветеранських організаціях протягом 2018 року будуть проведені звітно-виборчі збори по регіонам філії «Одеська залізниця», адже на місцях потрібні активні енергійні пенсіонери, які не жалкують свого часу для організаційної діяльності та активного соціального життя ветеранських організацій.

Багато нарікань від пенсіонерів і на скорочення кількості сторінок корпоративної газети «Магістраль-регіональна» (колишньої дорожньої газети «Чорноморський гудок»), внаслідок чого редакція друкує мало історій життя та спогадів ветеранів Одеської магістралі. Також ветеранів засмучує зростання вартості передплати на цю газету.

Нагадаємо, що наразі на регіональній філії «Одеська залізниця» функціонує ветеранська організація, де на обліку перебуває більше 29 тис. колишніх залізничників. Представництва організації є на всіх чотирьох дирекціях залізничних перевезень – Одеській, Знам’янській, Шевченківській та Херсонській.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»