01.03.2018р.

Пропозиції одеських залізничників врахують у єдиному порядку виділення путівок на оздоровлення працівників ПАТ «Укрзалізниця»

Працівникам регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пропонується долучитися до обговорення єдиного порядку організації оздоровлення, виділення путівок на оздоровлення та лікування, контролю їх використання в компанії, а також висловити власну думку та зазначити питання, які необхідно висвітлити у цьому порядку.

Нагадаємо, на початку поточного року ПАТ «Укрзалізниця» ініціювало розробку єдиного порядку виділення путівок на оздоровлення та лікування своїх працівників. Необхідність унормування цього процесу обумовлена тим, що усі філії та регіональні філії продовжують застосовувати власні норми щодо розподілу путівок, на що часто впливає багато суб’єктивних факторів.

Тож правління ПАТ «Укрзалізниця» вирішило забезпечити «соціальну рівність» працівників залізничної компанії. В результаті трудовий колектив ПАТ «Укрзалізниця» має отримати новий ефективний механізм виділення путівок, що буде враховувати інтереси всіх працівників Товариства та профспілок. Основними принципами такого механізму стануть рівність, прозорість, єдність та підзвітність. Але розробляючи нові правила в цій соціально чутливій сфері, важливо врахувати думки працівників компанії, адже саме на максимальне задоволення їх потреб вони й спрямовані.

Надсилати свої зауваження і пропозиції необхідно на електронні адреси: barkova@uz.gov.ua , khmel_v@uz.gov.ua .

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Пропозиції одеських залізничників врахують у єдиному порядку виділення путівок на оздоровлення працівників ПАТ «Укрзалізниця» - 0