19.02.2018р.

Гайворонські залізничники відновили після пожежі унікальний вузькоколійний тепловоз

В обертовому депо ст. Гайворон регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» повністю завершено ремонт вузькоколійного тепловозу ТУ2-179, який було пошкоджено пожежею в серпні минулого року.

Протягом 4 місяців в умовах депо залізничники здійснили повну заміну електропроводки,  ремонт автогальмівного обладнання, електродвигуна, кузова. Машину пофарбовано спеціальною автомобільною емаллю.

Головною складністю під час проведення ремонту було відсутність запасів запчастин на складах для рідкісних вузькоколійних локомотивів, а капітальний ремонт тепловозів вузької колії не передбачався у найближчий час. Більш того, обслуговують вузькоколійну дільницю Одеській залізниці лише 4 тепловози, тому вихід з ладу однієї одиниці становило суттєву проблему для приміських пасажирських перевезень в регіоні. Тому залізничники оперативно прийняли рішення щодо ремонту, а необхідні деталі виготовляли та збирали на місці.

Зараз ремонт тепловозу завершено. В службі локомотивного господарства регіональної філії оцінили роботу фахівців депо на відмінно.

Зазначимо, що перший запуск відновленого тепловозу ТУ2-179 здійснено 8 грудня минулого року, а першу пробну поїздку – 8 січня. Після цього тривало усунення незначних зауважень. Нині тепловоз відновив роботу в приміському сполученні на вузькоколійній дільниці Рудниця – Гайворон – Голованівськ.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Гайворонські залізничники відновили після пожежі унікальний вузькоколійний тепловоз - 0