15.02.2018р.

18 вагонних уповільнювачів відремонтовано на Одеській залізниці у 2017 році

18 вагонних уповільнювачів відремонтовано на Одеській залізниці у 2017 році

За 2017 рік у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було виконано капітальний ремонт 18 вагонних уповільнювачів.

Зокрема власними силами працівники Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку відремонтували 13 уповільнювачів типу РНЗ-3 станції Знам’янка.

На базі вагонного депо Одеса-Застава I вагонники спільно зі зв’язківцями виконали ремонт двох уповільнювачів типу КВ-3 для станцій Чорноморськ-Порт та Миколаїв.

Крім того, в умовах заводу для служби сигналізації та зв’язку філії було відремонтовано ще три уповільнювачі типу КЗ-3 ПК для станцій Одеса-Застава I та Одеса-Сортувальна.

Фахівців служби вагонного господарства зазначають, що ремонт уповільнювача є складним процесом, який за трудомісткістю дорівнює капітальному ремонту 19 піввагонів.

 

Довідка

Вагонний уповільнювач  є надважливим пристроєм на сортувальній станції, який регулює швидкість вагонів при скочуванні з гірки і забезпечує потрібний інтервал для безпечного переведення стрілок. Справна робота уповільнювача полегшує процес сортування вагонів,  знижує експлуатаційні витрати та забезпечує безпеку сортувального процесу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»